Informacja dotyczy rekrutacji 2021/22!

Drodzy rodzice, informujemy, że listy dzieci

zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

umieszczone są na stronie

zarzadzenie

Wniosek rodziców o pobyt dziecka w przedszkolu
od dnia 7 do 9 kwietnia 2021r.

pdf ikona

pngegg2 wielkanoc

REKRUTACJA  DO PRZEDSZKOLI logo3

na rok szkolny 2021/2022

INFORMUJEMY, ŻE REKRUTACJA
DO PRZEDSZKOLA SIÓSTR NAZARETANEK
IM DZ. JEZUS W OSTRZESZOWIE

zostanie przeprowadzona wyłącznie drogą elektroniczną.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.gminaostrzeszow.przedszkola.vnabor.pl, na której
od 1 marca 2021r. zostanie opublikowana oferta edukacyjna przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz regulamin elektronicznego naboru.

Jednocześnie informujemy, że rodzice, których dzieci będą kontynuować edukację w przedszkolu
w terminie od 01.02.2021r. do 19.02.2021r. składają w formie papierowej deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.
W przypadku złożenia deklaracji w wymaganym terminie, wszystkie dzieci mają zagwarantowane miejsce w dotychczasowym przedszkolu i nie uczestniczą w procesie rekrutacji.

Ostrzeszów-01-02-2021
Dyrektor Przedszkola