pngegg2

INFORMUJEMY, ŻE REKRUTACJA
DO PRZEDSZKOLA SIÓSTR NAZARETANEK
IM DZ. JEZUS W OSTRZESZOWIE

zostanie przeprowadzona wyłącznie drogą elektroniczną.

Zachęcamy do odwiedzenia strony www.gminaostrzeszow.przedszkola.vnabor.pl, na której
od 1 marca 2021r. zostanie opublikowana oferta edukacyjna przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz regulamin elektronicznego naboru.

Jednocześnie informujemy, że rodzice, których dzieci będą kontynuować edukację w przedszkolu
w terminie od 01.02.2021r. do 19.02.2021r. składają w formie papierowej deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.
W przypadku złożenia deklaracji w wymaganym terminie, wszystkie dzieci mają zagwarantowane miejsce w dotychczasowym przedszkolu i nie uczestniczą w procesie rekrutacji.

Ostrzeszów-01-02-2021
Dyrektor Przedszkola
                                                                            S. JADWIGA  P

pngegg2
 Deklaracje o kontynuacji wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2021/2022

Dyrektor Przedszkola Publicznego

ZGROMADZENIA SIÓSTR NAZARETANEK IM DZ. JEZUS W OSTRZESZOWIE

informuje, że w związku ze zbliżającą się rekrutacją na rok szkolny 2021/2022, rodzice dzieci uczęszczających w bieżącym roku szkolnym 2020/2021 do naszego przedszkola, chcący aby dziecko  zostało przyjęte na nowy rok szkolny, powinni złożyć do dyrektora przedszkola deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego na rok 2021/22

Dzieci już uczęszczające do przedszkola zostają
przyjęte wyłącznie na podstawie deklaracji.

Przyjmowanie deklaracji o kontynuacji wychowania przedszkolnego

będzie trwało w terminie

od 01.02.2021r. do 19.02.2021r.

W przypadku nie złożenia deklaracji w wyznaczonym terminie dziecko nie będzie na liście kontynuujących edukację w PRZEDSZKOLU SIÓSTR NAZARETANEK  IM. DZ. JEZUS W OSTRZESZOWIE w  roku szkolnym 2021/22

Aby chronić dane osobiste składamy deklaracje u dyrektora przedszkola, bądź u nauczycieli w zamkniętych kopertach. Deklaracje prosimy składać w biurze do dyrektora  Przedszkola .

Potwierdzenie woli kontynuowania
edukacji przedszkolnej

ikona wordikona PDF

pngegg22020 INF DLA RODZ 1

Informacja dla Rodziców - do podpisu - do pobrania.

Oświadczenie Rodziców - do podpisu - do pobrania.

Procedury bezpieczeństwa obowiązujące w Przedszkolu Sióstr Nazaretanek im. Dzieciątka Jezus  w Ostrzeszowie   w czasie pandemii koronawirusa COVID-19 do pobrania.